Начало Нормативна уредба
Сряда, 16 Юли 2014    Печат

ЧЛЕНОВЕ НА СДРУЖЕНИЕ БТС - 2014г.

І. БЛАГОЕВГРАДСКА ОБЛАСТ

1 гр.Банско – ТД "Вихрен"
2 гр.Благоевград –ТД „Айгидик"
3 гр.Г.Делчев-ТД"Момини двори"
4 гр.Кресна -ТД „Синаница 2000"
5 гр.Петрич-ТД „Калабак"
6 гр.Разлог-ТД „Пирин"
7 гр.Сандански-ТД „Еделвайс"
8 гр.Симитли-ТД „Планинец"
9 гр.Якоруда-ТД „Грънчар"
10 с. Петрово-ТД „Славянка"

ІІ. БУРГАСКА ОБЛАСТ

11 гр.Айтос-ТД"Чудните скали"
12 гр.Бургас-ТД"Академик"
13 гр.Карнобат-ТД"Орловец"
14 гр.Поморие-ТД"Яворови скали"
15 гр.Царево-ТД"Велека"

ІІІ.ВАРНЕНСКА ОБЛАСТ

16 гр.Варна-ТД „Академик"
17 гр.Варна-ТД„Вл.Варненчик"
18 гр.Варна-ТД"Галата"
19 гр.Варна-ТД„Родни балкани"
20 гр.Варна-ТД"Хан Аспарух"
21 гр.Варна-ТД"Черн.простори"
22 гр.Провадия-ТД"Орлови скали"
23 гр.Варна – ТД „Голямата хурка"

ІV. В.ТЪРНОВСКА ОБЛАСТ

24 гр.В. Търново-ТД"Трапезица 1902"
25 гр.В.Търново-ТД"Хемус"
26 гр.Г.Оряховица-ТД"Камъка"
27 гр.Елена-ТД"Чумерна 1901"
28 гр.Павликени-ТД"Росица"
29 гр .Килифарево- ТД „Града"

V. ВИДИНСКА ОБЛАСТ
30 гр.Видин-ТД"Бонония"

VІ.ВРАЧАНСКА ОБЛАСТ

31 гр.Враца-ТД"Веслец"
32 с.Игнатица-ТД"Ржана"
33 гр.Козлодуй-ТД"Радецки 99"
34 с. Софрониево- ТД „Сърбеница 2011"

VІІ. ГАБРОВСКА ОБЛАСТ

35 гр.Габрово-ТД"Узана"
36 гр.Дряново-ТД"Бачо Киро"
37 гр.Севлиево-ТД"Росица Мазалат"
38 гр.Трявна-ТД"Планинец"

VІІІ.ДОБРИЧКА ОБЛАСТ

39 гр.Ген.Тошево- ТД"Добруджанец"
40 гр.Добрич-ТД"Добротица"
41 гр.Добрич-ТД"Добруджански турист"
42 гр.Добрич-ТД"Батовска долина"

ІХ. КЪРДЖАЛИЙСКА ОБЛАСТ

43 гр.Ардино -ТД"Белите брези"
44 гр.Кърджали -ТД"Кърджали"

Х. КЮСТЕНДИЛСКА ОБЛАСТ

45 гр. Бобошево – ТД „Янина градина"
46 гр.Дупница-ТД"Рила фарм"
47 гр.Дупница-ТД"Рилски езера"
48 гр.Кюстендил-ТД"Осогово"
49 с. Невестино-ТД"Кадин мост"
50 гр.Рила-ТД"Рила"

ХІ.ЛОВЕШКА ОБЛАСТ
51 гр.Ловеч-ТД"Стратеш"
52 гр.Луковит-ТД"Златна панега"
53 с. Терзийско-ТД"Здравец"
54 гр.Тетевен-ТД"Вежен"
55 с.Чифлик-ТД „Балканска звезда"
56 с.Шипково-ТД"Васильов"
57 Гр. Троян – ТД „Амбарица 1912"

ХІІ. ОБЛАСТ МОНТАНА

58 гр.Берковица-ТД"Берковица"
59 гр.Вършец-ТД"Тодорини кукли"
60 гр.Лом-ТД „Аспарухов хълм"
61 гр. Монтана-ТД"Темпо"
62 Гр. Чипровци – ТД „Кипровец"

ХІІІ. ОБЛАСТ ПАЗАРДЖИК

63 гр.Батак-ТД"Батьовци"
64 гр.Велинград-ТД"Юндола 1919"
65 гр.Пазарджик-ТД"Алеко"
66 гр.Панагюрище-ТД"Бунай"
67 гр.Пещера-ТД"Купена"
68 гр.Септември-ТД"Незабравка"
69 с. Дорково-ТД „Цепина"
70 Костандово – ТД „Костандово"
71 Септември- ТД „Милеви скали"

ХІV.ПЕРНИШКА ОБЛАСТ

72 гр.Перник-Сдр."Дом на туриста"
73 гр.Перник-ТД"Кракра Пернишки"
74 гр.Радомир-ТД"Орлите"
75 гр.Трън-ТД"Руй"

ХV. ПЛЕВЕНСКА ОБЛАСТ
76 гр.Плевен-ТД"Кайлъшка долина"
77 гр. Червен бряг–ТД „Лесковец"

ХVІ. ПЛОВДИВСКА ОБЛАСТ

78 с.Богдан-ТД"Средногорец 96"
79 с. Горна махала- ТД"Бор"
80 гр.Калофер-ТД"Хайдут"
81 гр.Карлово-ТД"Васил Левски"
82 с. Кръстевич"-ТД"Бунтовна"
83 гр.Перущица-ТД"Върховръх"
84 гр.Пловдив-ТД"Еделвайс"
85 гр.Пловдив-ТД"Родопи"
86 гр.Пловдив-ТД"Руен"
87 гр.Пловдив-ТД „Шипка"
88 гр.Пловдив-Тур.сдр."Чернатица"
89 гр.Пловдив-МТД"Пълдин"
90 гр.Първомай-ТД „Драгойна"
91 гр.Сопот-ТД"Иван Вазов"
92 гр.Хисаря-ТД „Орела 1935"
93 с. Климент-ТД"Здравец"
94 Гр. Стамболийски-ТД „Атанас Спиридонов"
95 Гр. Пловдив – Сдружение на ветераните алпинисти в Б-я „Мальовица"

ХVІІ.РАЗГРАДСКА ОБЛАСТ

96 гр.Исперих-ТД"Димитровец"
97 гр.Разград-ТД"Буйна гора"
98 гр.Лозница-ТД"Еделвайс"

ХVІІІ. РУСЕНСКА ОБЛАСТ

99 гр.Борово-ТД"Белите брези"
100 гр.Бяла-ТД"Янтра"
101 гр.Русе-СТД"Академик"
102 гр.Русе-ТД"Приста"
103 гр.Русе-ТД"Сексагинта-Приста"

ХІХ. СИЛИСТРЕНСКА ОБЛАСТ

104 гр.Силистра-ТД"Дочо Михайлов"

 105. гр. "Дулово"-ТД "Караджата" 

ХХ. СЛИВЕНСКА ОБЛАСТ

106 гр.Нова Загора- ТД"Алеко 1900"
107 гр.Нова Загора –ТД „Нова 07"
108 гр.Твърдица – ТД „Чумерна 1958"

ХХІ. СМОЛЯНСКА ОБЛАСТ

109 гр.Девин-ТД"Орфей 1970"
110 гр.Смолян-ТД"Карлък"
111 гр.Чепеларе-ТД"Студенец"
112 с. Широка лъка"-ТД"Перелик"
113 с. Ягодина-ТД"Родопея"
114 с. Триград-ТД"Триградски скали"

ХХ. ОБЛАСТ СТАРА ЗАГОРА

115 гр.Гълъбово-ТД"Еделвайс 57"
116 с. Габарево-ТД"Соколна"
117 гр.Казанлък-ТД"Орлово гнездо"
118 с. .Ковачево-ТД"Овчарица"
119 гр.Ст.Загора-ТД „Сърненя гора"
120 гр. Чирпан- ТД „Средногорец"

ХХІІІ. СОФИЯ ГРАД

121 УТС „Академик"
122 ТД"Ал.Константинов 1899"
123 ТД"Еделвайс"
124 ТД"Зелена България"
125 ТД"Кремиковци"
126 ТД"Люлин-Банкя"
127 ДТС"Мургаш 77"-МВР
128 ТД"Рила"
129 Сдруж. на тур.хорове в Б-я

130 Сдруж."Хор"Планинарска песен"
131 ТД"Сирена"
132 ТД"Урвич"
133 ТД"Черни връх"
134 ТД"Мотен"
135 АТД при БАН
136 ТД „Камендел -1934-Бояна"
137 Българска федерация по ориентиране
138 Българска федерация на туристите ветерани
139 Българска асоциация по спелеология
140 ТД „Боерица"-с. Владая
141 ТД „Дино 2012"
142 гр.София - ТД „Студентски алпийски клуб-ЛТУ"

ХХІV. СОФИЯ ОБЛАСТ

143 гр.Ботевград-ТД"Венеца"
144 гр.Долна баня-ТД"Ибър"
145 гр.Етрополе-ТД"Ст.турист"
146 гр.Ихтиман-ТД"Еледжик"
147 гр. Костенец-ТД"Равни чал"
148 с. Костенец -ТД"Планинар"
149 гр.Самоков-ТД"Рилски турист"
150 гр.Своге-ТД"Искърски пролом"
151 с. Скравена-ТД"Грамаде"
152 с. Челопеч"-ТД"Мургана"
153 гр. Костинброд – ТД „Люляк 2010"
154 Гр. Златица – „Свищи плаз 2013"

ХХV. ОБЛАСТ ТЪРГОВИЩЕ

155 гр.Търговище-ТД"Никола Симов"

ХХVІ. ХАСКОВСКА ОБЛАСТ

156 гр.Димитровград-ТД"Хеброс"
157 гр.Хасково-ТД"Аида"
158 гр.Тополовград-ТД"Вишеград"

ХХVІІ. ШУМЕНСКА ОБЛАСТ

159 гр.В.Преслав-ТД"Патлейна"
160 гр.Шумен-ТД"Мадарски конник"

ХХVІІІ. ЯМБОЛСКА ОБЛАСТ

161 гр.Елхово-ТД"Родни простори"
162 гр.Стралджа-ТД"Кале"
163 гр.Ямбол-ТД"Кабиле"